All Services

01

Etkileyici bakışlara sahip olmak için her kadın yüzüne uygun kaş tasarımını arar. Bir çok farklı dönemde bir çok farklı kaş stili kadınlar arasında moda olmuştur.

02

Kim her sabah böylesine güzel bir göz makyajı ile uyanmak istemez ki? Bu kolaylığa sahip olmak, en popüler kalıcı makyaj uygulamalarından biri olan kalıcı eyeliner uygulaması ile artık mümkün!

03

Dudak hatlarınız zamanla incelmeye mi başladı? Dudaklarınızı daha güzel ve daha canlı gösterecek kalıcı doğal bir çözüm arıyorsanız dudak renkledirme işlemi sizin için uygun olabilir.

04

Güzellik uğruna yaptırdığınız uygulamalardan bazen istediğiniz sonuçları alamazsınız. Bunlardan biri de kaşlara yapılan kalıcı makyaj uygulamalarıdır. Yanlış malzemeyle ve tecrübesiz eller tarafından yapılan kaş uygulamaları hüsranla sonuçlanabilir.

05

aş şekil bozukluğunda en çok dikkat çeken sıkıntı ise kıllarda ki seyrelmedir. Bunun önüne geçmek içinde kaş vitamini uygulamaları yapılmaktadır.

06

Eğer tırnak uzatamıyorsanız, ya da tırnak yeme probleminiz varsa, protez tırnak uygulaması sayesinde, ayda bir bakım yaptırarak, hayat boyu uzun tırnaklara sahip olabilir ve bu alışkanlıktan da böylece kurtulabilirsiniz.

Hakkımızda

Dinar Bakar 15 yıldır güzellik sektöründe, sektörün gelişiminde öncü isimlerden. Kalıcı makyajda dünya standartları

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 10.00-19.00Cumartesi 10.00-19.00Pazar: Kapalı

İletişim

Phone: +90 530 330 25 97Cennet, Hürriyet Cd. No:74 K.Çekmeceİstanbul